دانلود بازی Kena Bridge of Spirits

| نسخه NEW FULL GAME |

| آپدیت v1.009.000 قرار گرفت |
دانلود بازی Kena Bridge of Spirits برای PS5

دانلود بازی Kena Bridge of Spirits

بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 عنوانی تحسین شده و بسیار عالی از سری بازی Sniper Ghost Warrior است که به تازگی توسط CI Games منتشر شده است. SGW Contracts 2 یک تیرانداز جنگی مدرن است که در خاورمیانه قرار دارد. به عنوان Raven ، یک قاتل خبره و تک تیر اندازی ماهر و یک قاتل قرار دادی بازی کنید.
در این نسخه یک سری اهداف را در طول ماموریت ها باید بدست آورید. جدا از حالت تیراندازی اسنایپر، مبارزات تک نفره چشمگیر هم به بازی اضافه شدهکه بسیار لذت بخش است و در  همه ی ماموریت ها میتوانید هم حالت مخفیانه پیشروی کنید و هم بصورت آزاد و پرسروصدا! بهترین نسخه میان سری بازی Sniper Ghost Warrior همین نسخه Contracts 2 است. این رو  تیراندازی بیش از حد واقع گرایانه کار شده و حال و هوای یک اسنایپ بودن را بهتر منتقل می کند.

وقتی یک استودیو انیمیشن سازی دست به کار می شود که به سراغ ساخت و توسعه بازی ویدیویی برود شاهکار همانند Kena Bridge of Spirits خلق می شود.

استودیو Ember Lab کار خودش را اول از انیمیشن سازی شروع کرد و بعد از مدتی تصمیم گرفتی که عنوانی خلق کند که نام آن Kena Bridge of Spirits شد. طراحی کاراکتر و حالات بازی Kena Bridge of Spirits آنقدر فوق العاده و نرم است که شما می توانید برای ساعت ها بنشینید و به منظره های فوق چشم نواز بازی جشم بدوزید.

گرافیک بازی Kena Bridge of Spirits همانطور که از استودیوی سازنده و توسعه دهنده بازی معلوم است انیمیشنی است اما با این تفاوت که شما می توانید این کاراکتر های Kena Bridge of Spirits را هر طور که مایلید تکان بدهید و به صورت کاملا آزاده به همه جای بازی سفر کنید.

نام شخصیت اصلی بازی Kena Bridge of Spirits کنا است که وی به دختری بسیار ماجراجو و قوی است که به عنوان یک راهنمای روح به ارواحی که قادر به رفتن به زندگی بعدی خودشان نیستند کمک می کند.

داستانی که بازی Kena Bridge of Spirits پیش گرفته است یکی از منحصر به فرد ترین داستان ها در بین بازی های ویدیویی است که استودیو Ember Lab آن را توسعه داده است. کنا شاید یکی از زیبا ترین شخصیت ها در صنعت بازی های ویدیویی باشد چرا که در بسیاری از کات سین ها با حرف ها و کار هایی که کنا می کند اشک از چشم های بازیکن جاری می شود.

با اینکه کنا سن بسیار زیادی ندارد اما همانند یک بانوی بالغ رفتار و عمل می کند.

ظرافت در محیط بازی Kena Bridge of Spirits موج می زند و شما چشم تان را به هر جایی که می چرخانید می توانید برای ساعت ها خودتان را سرگرم جزییات بسیار بالای آن محیط کنید.

سازندگان بازی Kena Bridge of Spirits تمامی بخش های بازی را با حوصله و پر جزییات طراحی کرده اند که وقتی بازیکنان این بازی را تجربه می کنند از همان بدو ورود متوجه این منظور شوند که بازی Kena Bridge of Spirits ارزش تجربه را دارد البته لازم به ذکر است که بازی Kena Bridge of Spirits جزو محدود بازی هایی است که هر چقدر هم آن را بازی کنید از آن خسته نمی شوید و اینکه شما بعد از یک دور به اتمام رساندن بخش داستانی بازی و شروع مجدد آن تازه متوجه می شوید که با چه شاهکاری رو به رو بودید که شما فقط در دور اول مقدار بسیار کمی از آن را مشاهده کردید. اگر به بازی Kena Bridge of Spirits علاقه دارید به شما پیشنهاد میکنیم بازی Life is Strange True Colors و بازی Far Cry 6 را بررسی کنید.